Adwokat Michał Słomka

Adwokat Michał Słomka Kraków
https://adwokatura.krakow.pl/adwokaci/slomka-michal-52691.html

Kancelaria została założona w 2012 roku przez Michała Słomkę, absolwenta Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, początkowo jako Kancelaria Radcy Prawnego a następnie Kancelaria Adwokacka.

Kancelaria powstała na bazie bogatego doświadczenia, które mec. Michał Słomka zdobywał od 2007 roku nieprzerwanie świadcząc usługi prawne w ramach kilku krakowskich kancelarii, jak również świadcząc pracę na rzecz krakowskich urzędów oraz sądu.

Od momentu powstania Kancelaria nieprzerwanie świadczy usługi na rzecz osób prywatnych oraz firm – w szczególności w zakresie prowadzenia wszelkich spraw sądowych, udzielania bieżących porad prawnych, udziału w konsultacjach, tworzeniu umów oraz innych dokumentów prawnych, a także poprzez zapewnianie stałej obsługi prawnej licznym podmiotom.

W ramach swoich usług Kancelaria zapewnia klientom indywidualnym oraz firmom kompleksową pomoc prawną, kierując się zaangażowaniem, dyskrecją, skutecznością oraz najlepiej pojmowanym interesem klienta.

Adwokat Michał Słomka specjalizuje się w sprawach z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego (co obejmuje wszelkie sprawy związane z prawem rzeczowym, prawem zobowiązań, prawem spadkowym, prawem handlowym i gospodarczym, prawem rodzinnym oraz prawem pracy).

Adwokat Michał Słomka cechuje się rzetelnością, profesjonalizmem i skutecznością a w swojej praktyce kieruje się także uczciwością względem każdego klienta, gdyż tylko takie podejście skutkuje dobrą renomą oraz rzeszą stałych klientów, którą po latach prowadzenia indywidualnej kancelarii może się obecnie pochwalić.

Kancelaria Adwokata Michała Słomki mieści się w najbliższym sąsiedztwie kompleksu budynków sądowych w Krakowie, co niewątpliwie pozwala na szybszą i sprawniejszą obsługę Klientów oraz niezwłoczne podejmowanie pilnych czynności sądowych. Jeżeli poszukujecie Państwo skutecznej pomocy prawnika, zapraszamy do współpracy.

Adwokat Kraków – Kancelaria Adwokata Michała Słomki
ul. Profesora Władysława Szafera 9/46
31-543 Kraków
+48 784 425 405

Kancelaria Adwokacka Kraków

Adwokat w Krakowie ze specjalizacją w prowadzeniu spraw sądowych.

Jak trafić do Kancelarii?

Adwokat Kraków – Kancelaria Adwokata Michała Słomki

ul. Profesora Władysława Szafera 9/46
31-543 Kraków 

+48 784 425 405

Sekretariat:
tel./fax: (12) 294 22 12

[email protected]

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00
Sobota - Niedziela Nieczynne
Kancelaria posiada kilka biur na terenie Krakowa, jednak Klientów przyjmujemy w lokalu przy ul. Szafera 9/46, który znajduje się w najbliższym sąsiedztwie budynku sądu w Krakowie, co niewątpliwie pozwala na szybszą i sprawniejszą obsługę Klientów oraz niezwłoczne podejmowanie pilnych czynności sądowych.
Call Now Button